KONST / Litografier / Färglitografi 15229001
nr 1522 9001
Carl Larsson
(1853-1919), Sverige
Färglitografi, 4 st, efter akvareller ur "ett hem", Signerad, numrerad 680/790 cm, yttermått inklusive ram: 58x73 cm. Ej
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:59:03
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Carl Larsson
Läs mer om Carl Larsson